Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Zlecenie Praca Opieka dla seniora - Niemcy Centrum pracy 24

Firma: Centrum pracy 24 (Wybierz)

Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.
W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUNKI/OPIEKUNA OSÓB STARSZYCH
Opis zlecenia:
Podopiecznymi są zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku. Są to osoby starsze, schorowane oraz samotne. Ze względu na swój wiek i stan zdrowia potrzebują pomocy w codziennym życiu, czasem potrzebują po prostu osób, które będą im towarzyszyły.
Zakres obowiązków:
• opieka nad podopiecznymi
• pomoc w codziennych czynnościach
• drobne prace domowe
• organizacja czasu wolnego
• towarzyszenie w wizytach lekarskich
Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
• doświadczenie w opiece
• miłe usposobienie
• kreatywność
• cierpliwość
• mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• legalną pracę
• bezpieczeństwo zatrudnienia
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 Euro netto (przy opiece nad 2 podopiecznymi)
• zwrot kosztów przejazdu
• zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie
• atrakcyjne dodatki świąteczne
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym og/11/2012 na adres: kontakt@centrumpracy24.eu

Uwaga: aplikując do pracy na stanowisko Opieka dla seniora - Niemcy w firmie Centrum pracy 24 pamiętaj, aby powołać się na serwis pracy PracaNiemcy.net. Dziękujemy.