Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Pan Hegewald poszukuje opiekunki (71), Monchengladbach gowork.eu Monchengladbach

Firma: gowork.eu miejsce pracy: Monchengladbach

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Praca Niemcy – opieka nad osobami starszymi
Pan Hegewald poszukuje opiekunki (71), Monchengladbach
Stan zdrowia Pana:
- osoba leżąca
- Parkinson
- sonda żołądkowa
- demencja

Obowiązki:
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- mycie
- ubieranie
- zmiana pielucho-majtek
- gotowość 24h

Wymagania:
- kobieta niepaląca
- dostateczna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece!

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- legalne zatrudnienie
- opiekę konsultanta
- zakwaterowanie i wyżywienie
- zorganizowanie wyjazdu do/z Niemiec
- wynagrodzenie rzędu: 1200-1300 euro netto
- nowe stawki świąteczne

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na niemcy@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: ER11 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Tel.:+48 22 622 14 30

Uwaga: aplikując do pracy na stanowisko Pan Hegewald poszukuje opiekunki (71), Monchengladbach w firmie gowork.eu Monchengladbach pamiętaj, aby powołać się na serwis pracy PracaNiemcy.net. Dziękujemy.