Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Operator Krajarki Rolkowej GD Profesja Okolice Crailsheim, Niemcy

Firma: GD Profesja miejsce pracy: Okolice Crailsheim, Niemcy

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników w kraju i za granicą.
Naszym Klientem jest niemiecka firma produkująca opakowania z folii i papieru. Poszukujemy osoby z branży na stanowisko:

Operator Krajarki Rolkowej

Miejsce Pracy: Okolice Crailsheim, Niemcy
Nr Ref: KRAJ/DE

Opis Stanowiska:
Przygotowanie oraz obsługa krajarki,
ustawienie urządzenia zgodnie ze specyfikacją i dokumentacją ,
zwijanie nadrukowanych/laminowanych rolek według zlecenia klienta ,
kontrola jakości pracy maszyny,
dokumentacja wykonywanych zadań,
regularna konserwacja oraz czyszczenie maszyny,

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku w branży,
gotowość do pracy zmianowej (5 dni w tygodniu),
dbałość o jakość, bezpieczeństwo i środowisko,
komunikatywna znajomość j. niemieckiego,

Oferta:
interesująca i różnorodna praca w oparciu o stałą umowę,
atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
samodzielna praca w zmotywowanym zespole,
pomoc w załatwieniu formalności.

Kontakt:
CV w wersji niemieckiej wraz z nr referencyjnym KRAJ/DE prosimy wysyłać e-mailem na adres: cv1@gdprofesja.pl

Uwaga: aplikując do pracy na stanowisko Operator Krajarki Rolkowej w firmie GD Profesja Okolice Crailsheim, Niemcy pamiętaj, aby powołać się na serwis pracy PracaNiemcy.net. Dziękujemy.