Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Opieka osób starszych w Niemczech gowork

Firma: gowork (Wybierz)

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Praca Niemcy, opieka nad osobami starszymi,
Pani Mechthild 68 lat poszukuje opiekunki
Gummersbach

Stan zdrowia:
Podopieczna porusza się zamiennie albo za pomocą wózka, ale za pomocą chodzika w zależności do samopoczucia. Potrzebuje pomocy przy wstwaniu. Choruje na cukrzycę więc ważne jest pilnowanie odpowiedniej diety.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec oraz opieka nad zwierzątkiem domowym.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: ubieranie/rozbieranie, kąpanie/prysznic oraz zamiana pielucho-majtek.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1080-1100 euro netto
Za dni świąteczne gwarantujemy podwójną stawkę dzienną!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na magdalena.golec@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898762 o treści: 2243 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Nas osobiście
Odział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

Uwaga: aplikując do pracy na stanowisko Opieka osób starszych w Niemczech w firmie gowork pamiętaj, aby powołać się na serwis pracy PracaNiemcy.net. Dziękujemy.