Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
1

kandydat

Etat Praca Pracownik produkcji Good Job Haren, Niemcy

Firma: Good Job miejsce pracy: Haren, Niemcy

Good Job (nr cert. 6515) poszukuje dla jednego ze swoich klientów
osób chętnych do pracy jako:

Pracownik na produkcji przy kurczakach

Miejsce pracy: Haren (Niemcy)
Data rozpoczęcia pracy: 2012-07-03

Opis stanowiska pracy:
rozbiórka kurczaka (praca z nożem), pakowanie, rozładunek, załadunek

Wymagania:
-koniecznie znajomość niemieckiego min. komunikatywnie
-dyspozycyjność od zaraz i na dłuższy okres czasu (to nie jest oferta sezonowa!)
-silne i zmotywowane osoby

Oferujemy:
- legalną pracę tymczasową na terenie Niemiec na dłuższy okres czasu na warunkach niemieckich
- stawka €8, 50 brutto/godzinę (po odliczeniu podatku, mieszkania, dojazdu do pracy €4-5 na rękę)
- mieszkanie: 150-180€/ miesiąc
- ubezpieczenie

Możliwość wyjazdu swoim samochodem i możliwość wynajęcia innego mieszkania niżeli zapewnia pracodawca.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@goodjob.com.pl z dopiskiem KURCZAKI

Uwaga: aplikując do pracy na stanowisko Pracownik produkcji w firmie Good Job Haren, Niemcy pamiętaj, aby powołać się na serwis pracy PracaNiemcy.net. Dziękujemy.

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć znajomemu
Data dodania: 30-07-2012
Wyświetleń: 800